Witam!

Firma A&K Adam Laszczyk jest to firma remontowo-budowlana z długoletnią praktyką. Początki działalności sięgają 2000 roku. Swoją wiedzę zdobywaliśmy poza granicami w takich państwach jak Niemcy, Belgia, Holandia, Irlandia. Poznawaliśmy najnowsze trendy i technologie. W 2016 roku rozpoczęliśmy działalność w Polsce i oferujemy swoje usługi w kraju jak i zagranicą.

Posiadam Dyplom Mistrzowski w zawodzie Glazurnik, Dyplom Technika Budowlanego oraz jestem zarejestrowany w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Łodzi jako Rzeczoznawca prac wykończeniowych (https://www.wiih.lodz.pl/?p=215)

Jestem wice prezesem Stowarzyszenia NORMATYW (normatyw.org) oraz członkiem Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych

Pomagam w odbiorach mieszkań i domów również z badaniem kamerą termowizyjną. Może to zaoszczędzić dużą kwotę w dalszym użytkowaniu lokalu. Prowadzę również nadzór inwestorski prac wykończeniowych z doborem technologii i materiałów.

Posiadam autoryzacje i certyfikaty znanych producentów (ATLAS, MAPEI, ALTEZA,). Wciąż bierzemy czynny udział w szkoleniach dla wykonawców i poszerzamy swoją wiedzę na temat różnych najnowszych technologii.

Specjalizujemy się w układanie glazury, terakoty jak i spieków kwarcowych. Wykonujemy również suchą zabudowę gips-karton. Ostatnim trendem na rynku są płytki wielkoformatowe lub też inaczej nazywane „Spieki kwarcowe”, które układamy już od około 2013 roku (formaty 320 cm x 160 cm i wszystkie dostępne na rynku) oraz posiadamy profesjonalny sprzęt do obróbki i montażu tego rodzaju okładzin. Całość wykonujemy na miejscu realizacji. Dobiorę odpowiedni system i dobiorę odpowiedni materiał do wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy najnowszym profesjonalnym sprzętem takich firm jak GRACO, FESTOOL, MONTOLIT, RAIMONDI, SIGMA, PARFAIT LISS i wiele innych…

Swoje prace wykonujemy na najwyższym poziomie. Pracujemy na produktach firm: Mapei, Mira, Atlas, Ardex, Semin, Brillux i wiele innych

Nawiązując z Nami współprace masz umowę i gwarancje na wykonane usługi oraz zaoszczędzisz na materiałach potrzebnych do wykonania usługi. Chcesz więcej informacji? Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Kompleksowe wykończenia wnętrz.  Wykonujemy prace:

 • Układanie płytek wszystkich formatów od mozaiki po mega format, spieki kwarcowe
 • Sufity napinane ALTEZA
 • Gładzie natryskowo
 • Malowanie tradycyjne jak i natryskowo
 • Tynki oraz farby dekoracyjne
 • Powierzchnie w MIKROCEMENCIE (pionowe i poziome)
 • Sufity, ściany i zabudowy G/K
 • Instalacje Smart Home firmy FIBARO
 • Instalacje elektryczne
 • Instalacje hydrauliczne
 • Montaż drzwi i okien
  i wiele innych….

Jeżeli potrzebujesz wykończyć mieszkanie/dom i chcesz mieć jedną firmę odpowiedzialną za całe wykończenie wnętrz ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ.

(+48) 505 59 50 50

e-mail: adamwnetrza@gmail.com

 

A&K Adam Laszczyk

Ligota 51A, 98-260 Burzenin

NIP:827 199 46 72

Regon: 366441918

Tel: (+48) 505 59 50 50

e-mail: adamwnetrza@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *